K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie
Biuletyn Informacji Publicznej Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie
BIP.gov.pl
    To jest wersja archiwalna z dnia: 25.11.2016, zmieniona z powodu:
    Aktualizacja danych

    Dane teleadresowe

    Krajowa Rada Radców Prawnych:

    Recepcja : 22 319 56 01, fax: 319 56 16.

    Al. Ujazdowskie 41 lok 2
    00-540 Warszawa

    e-mail: kirp@kirp.pl

    Biuro Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego:

    adres do korespondencji: Al. Ujazdowskie 18 lok 4; 00-478 Warszawa
    czynne :

    poniedziałek, wtorek:  9.00 – 13.00

    środa-piątek:  11.00 – 15.00

    tel.  (22) 821-99-72;

    e-mail:  grd@kirp.pl

    Wyższy Sąd Dyscyplinarny:

    adres do korespondencji: Al. Ujazdowskie 18 lok 4; 00-478 Warszawa
    tel.  (22) 821-99-71;

    e-mail:  wsd@kirp.pl

    Rzecznik prasowy

    Stefan Mucha
    tel. 512 945 289

    e-mail: centrum.prasowe@kirp.pl

    Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji:

    Anna Suska
    tel. 22 319 56 08

    Justyna Rokita
    tel. 22 319 56 41

    e-mail: obsil@kirp.pl

    Centrum Szkolenia Ustawicznego:

    Henryk Król
    tel. 22 319 56 10, 22 622 02 18
    e-mail: krol@kirp.pl

    Rafał Strzępek
    tel. 22 319 56 10, 22 622 02 18
    e-mail: centrum.szkolenia@kirp.pl

    Magdalena Woźniak - urlop

    Aplikacja:

    Marlena Mieczkowska
    tel. 22 319 56 07

    e-mail: mieczkowska@kirp.pl

    Krajowy Zespół Wizytatorów,
    Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji,
    sprawy  osobowe:

    Joanna Sito-Przymus
    tel.  22 319 56 04

    e-mail: sito@kirp.pl

    Komisja Etyki,
    Komisja Wykonywania Zawodu:

    e-mail: kirp@kirp.pl

    Sprawy zagraniczne:

    Rafał Ciesielski

    tel. 22 626 82 49  wew. 110

    e-mail: ciesielski@kirp.pl

    Redakcja „Radcy Prawnego”:

    Janina Cymer
    tel. 22 319 56 11

    e-mail: radca.prawny@kirp.pl

    Biuletyn Informacyjny:

    Aleksandra Urbankiewicz
    tel. 22 319 56 06

    e-mail: biuletyn@e-kirp.pl 

    Kapituła Funduszu Seniora:

    Lidia Wysocka (kontakt w środy i piątki)
    tel. fax: 22 626 82 49  wew. 116

    e-mail: wysocka@kirp.pl

    Centrum Edukacji Prawnej

    z siedzibą w Poznaniu
    ul. Chwaliszewo 69,
    61-105 Poznań,
    tel. 61 8535311 w.31

    Dyrektor  – dr Krystyna Babiak
    Koordynator merytoryczny – Jolanta Kucharzak –  tel. kom.783708707
    Koordynator administracyjny – Ewa Papla – tel. kom. 783778702

    e-mail: biuro@centrumedukacjiprawnej.pl

    strona internetowa: centrumedukacjiprawnej.pl

    Centrum Mediacji Gospodarczej:
    tel. 22 319 56 09

    e-mail: centrum.mediacji@kirp.pl

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Aleksandra Urbankiewicz
    Publikacja dnia: 25.11.2016
    Podpisał: Aleksandra Urbankiewicz
    Dokument z dnia: 25.11.2016
    Dokument oglądany razy: 2764
Krajowa Izba Radców Prawnych w Warszawie